Sağlıklı ve huzurlu günler için Caddebostan Spa…

Günlerin yorgunluğundan ve stresinden kurtulmak için artık yeni çözümleriniz var. Latince anlamı ile  “Su İle Gelen Sağlık” olan Spa hizmetleri ile siz değerli müşterilerimizi güzel ve sağlık dolu günlere hazırlıyoruz. İstanbul Caddebostan’da zengin ve özel bakım menüleri ile hizmetlerini gerçekleştiren Caddebostan Spa, kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayan büyülü bir Spa deneyimi sunuyor.

Uzman personellerimiz tarafından uygulanan cildinize özel ve uygun bakım seansları ile iş stresi ve metropolde yaşamanın yarattığı olumsuz etkileri minimuma indiriyoruz. Cildinizin sahip olduğu ışıltıyı ortaya çıkarmak ve doğal halinize kavuşmanız için Caddebostan Spa, hizmetleri ile her zaman yanınızda. Spa hizmetlerimizin yanında toksinlerden arınma ve ölü cilt hücrelerinizi yenilemeniz için masaj ve terapi hizmetlerimiz ile de ruhunuzun ve vücudunuzun en samimi dostu oluyoruz. Hizmetlerimizde kullandığımız Avrupa ekolünden gelen doğal bitki özlü aromalar ve yağlar ile vücudunuzun şimdiye kadar hissettiği ihtiyaçları karşılıyoruz. Saunamızda cildiniz masaja hazırlandıktan sonra özel bitki özleri ve yağlarımız ile vücudunuz eşsiz bir hizmete tanık olacak.

P2Ağrısız ve dinlenmiş bir vücut için sizleri Caddebostan Spa’ya davet ediyoruz. Caddebostan Spa ayrıca eski sağlığına kavuşmak isteyenler, diğer sakatlanmalar ve ameliyat öncesi, sonrası oluşan eklem problemleri için de eşsiz hizmetini sizlere sunmaktadır. Caddebostan Spa olarak, kaliteli, hijyenik mekanımızda geleneksel yöntemleri zamanın gerektirdiği modern teknoloji ile birleştirerek vücudunuza çözüm yolları arıyoruz.

Farklı bir tasarıma sahip olan Caddebostan Spa, doğal ve organik ürünlerle Uzakdoğu ve Avrupa masajlarını hizmetinize sunuyor. Çiftlerin de düşünüldüğü merkezimizde iki kişilik jakuzili delux odanın yanı sıra tek kişilik masaj odaları, sauna, buhar odası, el-ayak bakım, yüz ve vücut bakım odaları bulunmaktadır.