Eşim birçok hediye kupon sitesini takip eder ve buralardan özel indirimler ile küçük hediyeler almayı çok sever. Caddebostanspa yapmış olduğu bu kampanya ile bizde isveç masajından yararlanmak istedik. rezervasyon için 3 hafta beklesekte sonunda beklediğimize değdi diyebilirim. Ücret ile alınan hizmeti karşılaştırdığımda kesinlikle herkesin yaptırması gereken birşey diyebilirim.

Hakan-Sevgi BeklentikRestaurant İşletmecisiKüçükyalı Sahil

Bence genel olarak spalara karşıydım. Fiyat konusunda olsun anadolu yakasında oteller haricinde çok fazla spa merkezlerine gitmeyi tercih etmem. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine burayı denedik. Gayet fiyatları olsun, gösterilen hizmet olsun bizden geçer notu aldı.

Sevgi Handan

Spa kısmı güzel ve merkesin tüm çalışanları güler yüzlü ve sizi merkeze ilk adımınızı attığınızdan çıkacağınız dakikaya kadar güleryüzlü bir şekilde karşılıyor. Geçen haftasonu tüm gün boyunca rulet oynadıkdan sonra kendime ve eşimi ödüllendirmek için caddebostan spada bir gün ayarlamak istedim. İlk olarak deneyeceğim spa merkezini görünce gerçekten bu zamana kadar neden buraya gelmedim diye düşündüm. Akşam 9’a kadar açık olması ise haftaiçi iş çıkışında bile gelinebileceğiniz gösteriyor.

Mustafa Can AkceAvukatHanedan Avukatlık HizmetleriPendik

Balı eğitimi almış uzmanlar tarafından sunulan masaj sayesinde rahatlamış olarak caddebostanspadan ayrıldık. Güleryüzlü personel ve mekanın temizliği ile anadolu yakasında spa olarak gidilmesi gereken en iyi spa merkezi diyebilirim

Can YükselMimarCan MimarlıkBostancı