Caddebostan Spa merkezinde erkek ve bayan müşterilerimiz için herkesin cilt yapısına göre farklı olarak kişisel bakım ve cilt bakımı hizmeti de verilmektedir. Spa merkezimizde kaliteli markalar eşliğinde doğal bitki özlü ve aromatik yağlar cildinize uygulanır. Size özgü hazırladığımız kremler ile vücudunuz daha ferah ve daha huzurlu bir yapıya kavuşacak.

[bscolumns class=”one_half”]

EsansiyelScrub:

p22

Deniz tuzları ve esansiyel yağlardan oluşan bu yöntem temiz ve yumuşak bir cilt için birebirdir. Cildinizi düzgünleştiren ve sağlığına kavuşturan bu yöntem ile vücudunuz doğal ve dingin bir görünüm elde edecek.

[/bscolumns]

[bscolumns class=”one_half_last_clear”]

Zayıflama Ve Sıkılaştırma:

p23

Vücudunuza uyguladığımız etkin bakım ile daha zayıf ve sıkı bir vücuda sahip olacaksınız. Gün içindeki stres, yorgunluk ve hayat hızından kaynaklanan sağlıksız beslenme sorunlarını bu işlem ile cildinizden uzaklaştırarak daha düzgün bir görünüm elde edeceksiniz.

[/bscolumns][bscolumns class=”clear”][/bscolumns]

[bscolumns class=”one_half”]

Yumuşatıcı Bakım:

p26Hassas ciltlere uygulanan yumuşatıcı bakım, vücudunuzu çevre koşullarına ve şehir hayatına karşı korunaklı hale getirecek. Yumuşatıcı bakım ile kuru cildiniz nemli ve yumuşak bir özellik elde ederek daha sağlıklı bir görünüme kavuşacaksınız.

[/bscolumns]

[bscolumns class=”one_half_last_clear”]

Besleyici Bakım:

p25Kuru ciltler için uygulanan bu bakım ile kırışıklıklardan uzak bir vücuda sahip olacaksınız. Gençleştirme etkisi olan bu bakım ile yeni simanızı çok beğeneceksiniz.

[/bscolumns][bscolumns class=”clear”][/bscolumns]